O Tresku

Festival Tresk pod okriljem Radia Študent že trinajsto leto zapored predstavlja obračun glasbe in založništva. Z vizualnimi natečaji, pogovori, koncerti in klubskimi dogodki Tresk tematizira neodvisno glasbeno sceno in plete socialno mrežo glasbenikov, vizualnih ustvarjalcev, založnikov, distributerjev, organizatorjev, medijev, trgovcev ter nenazadnje podpornikov in poslušalcev.

 

VIZUALNI NATEČAJI

Za vse informacije in vprašanja smo vam na voljo na info@tresk.si in na telefonski številki organizatorjev vizualnih natečajev Festivala Tresk #13:

069 912 395 (Dora Kavčič),

040 322 998 (Klemen Seliškar).

 

Koprpducent festivala: Kino Šiška

 

ORGANIZACIJA

Vodji festivala Tresk #13: Marijana Kuljanac, Ružica Petrova

Odnosi z javnostmi: Klara Otorepec

Organizatorji vizualnih natečajev festivala Tresk #13: Dora Kavčič, Klemen Seliškar

Organizatorka sejmišča festivala Tresk #13: Nina Zajc

Organizator diskurzivnega programa festivala Tresk #13: Jan Kopač

Družbena omrežja: Klara Otorepec

Oblikovanje: Tjaša Cizej

Spletna stran: Jurij Podgoršek

 

KONTAKT

Splošni kontakt: info@tresk.si

 

Vodji festivala Tresk #13:

Marijana Kuljanac  // marijana@tresk.si

Ružica Petrova // ruzica@tresk.si

Odnosi z javnostmi: Klara Otorepec // klara.otorepec@radiostudent.si

Organizatorji vizualnih natečajev festivala Tresk #13:

Dora Kavčič // dora@tresk.si

Klemen Seliškar // klemen@tresk.si

Organizator diskurzivnega programa festivala Tresk #13:

Jan Kopač // jan@tresk.si

Organizatorka sejmišča festivala Tresk #13:

Nina Zajc // nina@tresk.si